Inowrocław, Świętokrzyska 24 

kom. 604-357-246 

 ultrawr@wp.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Sklep elektryczny – sprzedaż elementów montażowych i automatyki

W ofercie posiadamy pokaźny wybór artykułów do montażu systemów oświetleniowych. Nasza hurtownia elektryczna przygotowała wszelkie niezbędne elementy do lamp i żyrandoli. Asortyment zawiera między innymi kable, przewody, złączki, puszki oraz rozdzielnie. Posiadamy również lampy elewacyjne w różnych stylach i kształtach. Dopełnią one aranżację wnętrza i nadadzą mu przytulności. Szczególnym uznaniem naszych Klientów cieszą się lampy włoskie. Zachwycają eleganckim designem, który sprawdzi się zarówno w hotelach i restauracjach, jak i prywatnych domach. Proponujemy także stylowe lampy ogrodowe, które udekorują i rozświetlą przestrzeń wokół posiadłości. Nasz sklep elektryczny proponuje również aparaturę modułową i automatykę, w tym wyłączniki nadprądowe i silnikowe, styczniki, przekaźniki oraz automaty schodowe i zmierzchowe.

 

 

Artykuły do montażu lamp i nie tylko – sklep ze sprzętem elektrycznym

Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi częściami i akcesoriami do montażu instalacji elektrycznych. Proponujemy stylowe lampy włoskie, żyrandole, a także żarówki i taśmy LED, panele natynkowe, dzwonki i naświetlacze. Dostarczamy także różnorodne typy gniazd i wyłączników, zasilacze, sterowniki oraz czujniki ruchu. Posiadamy rozmaite lampy, które idealnie dopasują się do każdego wnętrza. W naszym asortymencie znajduje się wszystko, czego potrzeba do oświetlenia oraz wszelkich innych systemów, również tych na zewnątrz. Zapewniamy elementy instalacyjne dla prywatnych posesji oraz budynków biurowych i przemysłowych.

Stylowe lampy włoskie i ogrodowe

Posiadamy produkty kompatybilne z rozmaitymi systemami oświetleń. Dostarczamy elementy zarówno do lamp włoskich, jak i złożonych instalacji przemysłowych. Gwarantujemy pełny asortyment niezależnie od potrzeb. W naszym sklepie elektrycznym Klienci znajdą wszystko, co niezbędne przy montażu każdego rodzaju oświetlenia. Zapewniamy szeroki wybór dla Klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Dostarczamy również sprzęt przeznaczony do instalacji lamp ogrodowych. Jesteśmy do usług niezależnie od rodzaju oświetlenia. Zaopatrujemy Klientów w elementy zarówno do lamp włoskich, jak i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu. Nasza hurtownia elektryczna posiada bogaty asortyment, w którym znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję.

Design by: www.diablodesign.eu