Inowrocław, Świętokrzyska 24 

kom. 604-357-246 

 ultrawr@wp.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Usługi elektryczne – profesjonalne pomiary i instalacje

Nasza firma oferuje montaż systemów elektrycznych wszelkiego typu. Wykonujemy zarówno standardowe instalacje elektryczne, jak i inteligentne w obiektach mieszkalnych oraz przemysłowych. Specjalizujemy się również w systemach alarmowych, wideodomofonowych i przeciwpożarowych. Naszą specjalnością są także pomiary elektryczne. Przydają się szczególnie wtedy, kiedy trzeba zweryfikować prawidłowość sposobu podłączenia nowego urządzenia lub stan instalacji. Zapewniamy profesjonalny przegląd instalacji oraz kompletną dokumentację. Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie w zakresie projektowania oświetlenia. Choć głównie działamy na terenie Inowrocławia, realizujemy zlecenia również w obrębie pobliskich miejscowości. Działamy w takich miastach jak Barcin, Janikowo oraz Kruszwica. Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne wykonywane przez profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem działań naszego przedsiębiorstwa.

Usługi elektryczne

Instalacje elektryczne – projekt, montaż i pełna dokumentacja

Jako profesjonaliści zapewniamy Klientom kompleksową ofertę. Przed przystąpieniem do wykonania instalacji elektrycznej tworzymy odpowiedni projekt, dobierając sposób montażu i rodzaj oświetlenia. Dbamy przy tym o funkcjonalność systemu i bezpieczeństwo użytkowników. Do tego zapewniamy precyzyjne pomiary elektryczne oraz niezbędną dokumentację projektową i powykonawczą. Przegląd instalacji wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami oraz w sposób uznawany przez spółdzielnie i zakłady energetyczne. Nasz elektryk m.in. zweryfikuje, czy przewody i połączenia są szczelne oraz, czy nie pojawiły się żadne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki takim działaniom otrzyma się szczegółowe informacje o stanie technicznym i ewentualnych usterkach. Usługi elektryczne oferujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i projektantom, architektom oraz inwestorom z Barcina, Radziejowa i okolic. Gwarantujemy realizacje zleceń zgodnie z ustalonym terminem.

Profesjonalna pomoc elektryka przy awariach

Naszym celem jest dokładne sprawdzenie bezpieczeństwa instalacji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu doskonale wiemy, jak właściwie wykonać pomiary elektryczne. Wycenę i projekt sporządzamy gratis. Realizujemy także naprawy elektryczne. Naszym Klientom oferujemy również usługi w trakcie użytkowania. Dzięki fachowej wiedzy i profesjonalnym narzędziom nasz elektryk usunie awarie i oceni stan ogólny instalacji. Poprzez to uzyska się gwarancję bezpieczeństwa systemów elektrycznych w domu. Dopasowujemy się do potrzeb konsumentów, co przekłada się na naszą renomę. Każda osoba zatrudniona w naszej firmie to doświadczony elektryk. Usługi są więc realizowane na wysokim poziomie. Instalacje, a także serwis przeprowadzamy za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Specjalistyczne pomiary elektryczne

Rozmieszczenie punktów świetlnych w pomieszczeniu odgrywa bardzo istotną rolę zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Niezwykle ważne jest więc właściwe projektowanie oświetlenia, którym nasza firma zajmuje się w Inowrocławiu i okolicach. Ponadto w budynkach mieszkalnych konieczne jest okresowe sprawdzenie stanu instalacji sanitarnych. Należą do nich m.in. instalacje elektryczne. Kontroluje się wówczas stan przewodów i połączeń, działanie wyłączników różnicowo-prądowych czy ochronę przed spięciem. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, dlatego realizowane przez nas usługi elektryczne obejmują także montaż linii telefonicznych, monitoringu, a także systemów odgromowych. Działamy kompleksowo, gwarantując Klientom pełny zakres fachowo wykonywanych działań na terenie Radziejowa, Kruszwicy i innych okolicznych miejscowości.

Design by: www.diablodesign.eu