Inowrocław, Świętokrzyska 24 

kom. 604-357-246 

 ultrawr@wp.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Usługi elektryczne – profesjonalne pomiary i instalacje

Nasza firma oferuje montaż systemów elektrycznych wszelkiego typu. Wykonujemy zarówno standardowe, jak i inteligentne instalacje elektryczne. Obsługujemy obiekty mieszkalne oraz przemysłowe. Specjalizujemy się również w systemach alarmowych, wideodomofonowych i przeciwpożarowych. Naszą specjalnością są także pomiary elektryczne. Przydają się szczególnie wtedy, kiedy trzeba zweryfikować prawidłowość sposobu podłączenia nowego urządzenia. Zapewniamy profesjonalny przegląd instalacji oraz kompletną dokumentację. Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie w zakresie projektowania oświetlenia. Głównie działamy na terenie Inowrocławia, ale realizujemy zlecenia również w obrębie pobliskich miejscowości. Obsługujemy takie miasta jak Barcin, Janikowo oraz Kruszwica. Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne wykonywane przez profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem działań naszego przedsiębiorstwa.

Usługi elektryczne

Instalacje elektryczne – projekt, montaż i pełna dokumentacja

Jako profesjonaliści zapewniamy Klientom kompleksową ofertę. Przed przystąpieniem do wykonania instalacji elektrycznej tworzymy odpowiedni projekt, dobierając sposób montażu i rodzaj oświetlenia. Dbamy przy tym o funkcjonalność systemu i bezpieczeństwo użytkowników. Warto pamiętać, że prawidłowy montaż i regularne kontrole instalacji elektrycznych to podstawa zachowania bezpieczeństwa w domu. Jesteśmy w stanie pomóc szybko i skutecznie. Do tego zapewniamy precyzyjne pomiary elektryczne oraz niezbędną dokumentację projektową czy powykonawczą. Przegląd instalacji wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami oraz w sposób uznawany przez spółdzielnie i zakłady energetyczne. Nasz elektryk m.in. zweryfikuje, czy przewody i połączenia są szczelne oraz, czy nie pojawiły się żadne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki takim działaniom otrzyma się szczegółowe informacje o stanie technicznym i ewentualnych usterkach. Usługi elektryczne oferujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i projektantom, architektom oraz inwestorom z Barcina, Radziejowa i okolic. Gwarantujemy realizacje zleceń zgodnie z ustalonym terminem.

Rzetelna pomoc doświadczonego elektryka

Naszym celem jest dokładne sprawdzenie bezpieczeństwa instalacji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu doskonale wiemy, jak właściwie wykonać pomiary elektryczne. Wycenę oraz projekt sporządzamy gratis. Realizujemy także naprawy elektryczne. Klientom oferujemy również usługi w trakcie użytkowania. Dzięki fachowej wiedzy i profesjonalnym narzędziom nasz elektryk usunie awarie i oceni stan ogólny instalacji. Poprzez to uzyska się gwarancję bezpieczeństwa systemów elektrycznych w domu. Każdy zatrudniony przez nas elektryk świadczy usługi, które zostaną przeprowadzone rzetelnie oraz skutecznie. Oferujemy przystępne ceny oraz krótki czas oczekiwania.

Dokładna weryfikacja i usunięcie awarii elektrycznych

Naszym celem jest zneutralizowanie wszelkich zagrożeń i zadbanie o spokój domowników. Przeprowadzone naprawy elektryczne wykonane są zgodnie z wszelkimi normami i zachowaniem ostrożności. Dopasowujemy się do potrzeb konsumentów, co przekłada się na naszą renomę. Każda osoba zatrudniona w naszej firmie to doświadczony elektryk. Usługi są więc realizowane na wysokim poziomie. Instalacje, a także serwis przeprowadzamy za pomocą specjalistycznego sprzętu. Wykwalifikowany elektryk zweryfikuje awarie i upewni się, że systemy działają prawidłowo. Ponadto udzieli także praktycznych porad i przedstawi zasady bezpiecznego użytkowania urządzeń elektrycznych.

Pomiary elektryczne – pełny zakres usług

Rozmieszczenie punktów świetlnych w pomieszczeniu odgrywa bardzo istotną rolę zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Niezwykle ważne jest więc właściwe projektowanie oświetlenia, którym nasza firma zajmuje się w Inowrocławiu i okolicach. Ponadto w budynkach mieszkalnych konieczne jest okresowe sprawdzenie stanu instalacji sanitarnych. Należą do nich m.in. instalacje elektryczne. Kontroluje się wówczas stan przewodów i połączeń, działanie wyłączników różnicowo-prądowych czy ochronę przed spięciem. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, dlatego realizowane usługi elektryczne obejmują montaż linii telefonicznych, monitoringu, a także systemów odgromowych. Działamy kompleksowo, gwarantując Klientom pełny zakres fachowo wykonywanych działań na terenie Radziejowa, Kruszwicy i innych okolicznych miejscowości.

Design by: www.diablodesign.eu